ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

У ЧЕТВЕР 20 ГРУДНЯ 2018 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

16 грудня ІІ Форум розвитку ветеранського бізнесу

До участі запрошуються учасники бойових дій, ветерани зацікавлені у відкритті або розширенні власної справи, представники органів влади та державних структур, представники міжнародних фондів та неурядових організацій

Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс