Пропозиції до бюджету ОТГ на 2020 рік

У вівторок 26 листопада 2019 року о 15.00 годині, в адмінбудинку Переріслянської ОТГ, відбудеться засідання по бюджетуПереріслянської сільської ради об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

В ПОНЕДІЛОК 11 листопада 2019 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

Чотирнадцята (позачергова) сесія Переріслянської сільської ради ОТГ

У вівторок 29 жовтня 2019 року о 15.00 годині, в адмінбудинку Переріслянської ОТГ , відбудеться чотирнадцята (позачергова) сесія Переріслянської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на посади головного спеціаліста, адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Переріслянської сільської ради ОТГ – 5 (п’ять) вакантних посад.