Сьома чергова сесія друге пленарне засідання Переріслянської сільської ради

У п'ятницю 25 червня 2021 року о 16.00 годині, в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради, відбудеться сьома чергова сесія  друге пленарне засідання Переріслянської сільської ради.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ДЕНЬ !!!

У п'ятницю 11 червня 2021 року о 13.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ВІДБУДЕТЬСЯ інформаційний ДЕПУТАТСЬКИЙ ДЕНЬ. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ДЕПУТАТІВ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У п'ятницю 11 червня 2021 року о 10.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Переріслянської сільської ради. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

Щодо зупинки ГРС

Надвірнянське відділення АТ "Івано-Франківськгаз" доводить до відома, що у звязку з проведенням планово-профілактичних робіт на ГРС Перерісль Богородчанським ЛВУМГ з 8:00 год. 27.05.2021 р. по 16:00 год. 27.05.2021 р. буде припинено газопостачання всім категоріям споживачів с.Перерісль, с.Фитьків, с.Цуцилів, с.Волосів.