Відповідно до п. 8 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р.  № 1173 Переріслянська сільська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

Інформація щодо проведення конкурсу

1. Найменування та  місцезнаходження організатора конкурсу:

Переріслянська сільська рада

78420, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, с. Перерісль,  вул. Січових Стрільців, 21, тел. +380979752773

2. Підстави для проведення конкурсу:

3. Місце і час проведення конкурсу:

Івано-Франківська область, Надвірнянський район, с. Перерісль,  вул. Січових Стрільців, 21, зал засідань, 12 вересня 2022 р. о 14.00 год.

4. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів та з умовами участі в конкурсі:

Боднар Володимир Миколайович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Переріслянської сільської ради (+380979752773)

5.  Перелік робіт та послуг:

• збір та вивезення побутових відходів на визначеній території на полігон;
  • дотримання графіка вивезення побутових відходів: для населення, юридичних осіб та фізичних осіб підприємців не менше 1  раз в місяць;
  • укладення договорів з населенням, юридичними особами та фізичними особами:
  • збір коштів за надані послуги.

6. Характеристика та межі території, де повинні надаватися послуги:

Територія сіл Гаврилівка, Волосів, Цуцилів, Переріслянської сільської ради територіальної громади;

Учасник повинен надавати роботи та послуги, вказані в п. 5 цього оголошення на визначеній території усім категоріям споживачів.

7. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1) наявність матеріально-технічної бази.

2) вартість надання послуг

3) досвід роботи з надання послуг із вивезення побутових відходів не менше трьох років

4) наявність працівників відповідної кваліфікації.

8. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення

Кількість будинків

(шт.)

Населення

(чол.)

Протяжність вулиць, по яких буде здійснюва-тись подворовий збір ТПВ, км

Кількість  підприємств, установ, організацій

с. Гаврилівка

с. Волосів

с. Цуцилів

9. Характеристика та місцезнаходження об’єкта поводження з побутовими відходів

Учасники конкурсу мають надати коротку характеристику (місцезнаходження, потужність тощо) об’єкта поводження з побутовими відходами та представити договір на переробку, утилізацію, захоронення, тощо твердих побутових відходів на час дії угоди на вивезення ТПВ з організатором конкурсу.

10. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або поштою в одному екземплярі, в конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, лот на який подається пропозиція.

Пропозиції подавати в сектор будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту та автошляхів житлово-комунального господарства та інфраструктури Переріслянської сільської ради: с. Перерісль,  вул. Січових Стрільців, 21, каб 5.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій 11.00 год.  07 вересня 2022 р.

Спосіб і місце отримання конкурсної документації – особисто, протягом 3-х робочих днів після надходження заяви від учасника про участь у конкурсі, с. Перерісль,  вул. Січових Стрільців, 21  Переріслянська сільська рада (місце отримання).