ОГОЛОШЕННЯ!!! ЗВІТ ГОЛОВИ!!!

24.02.2021 року звіт голови громади Молдавчука Володимира Івановича за 100 днів роботи в онлайн-режимі

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У четвер 25 лютого 2021 року о 14.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Переріслянської сільської ради. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У вівторок 04 лютого 2021 року о 15.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ВІДБУДЕТЬСЯ  ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Переріслянської сільської ради:  1. Про роботу закладів охорони здоров'я територіальної громади; 2. Різне. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс у відділ освіти та молоді на посади:

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

У вівторок 29 грудня 2020 року о 15.00 годині у АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

Друга (позачергова) сесія Переріслянської сільської ради ОТГ

У четвер 17 грудня 2020 року о 15.00 годині, в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, відбудеться друга (позачергова) сесія  Переріслянської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Третя сесія Переріслянської сільської ради ОТГ

У вівторок  22 грудня 2020 року о 13.00 годині, в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, відбудеться третя чергова сесія  Переріслянської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

В середу 02 грудня 2020 року о 15.00 годині у АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.