Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс у відділ фінансів на посади:

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

В ЧЕТВЕР 06 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ О 13.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

До уваги жителів Переріслянської ОТГ!

Зустріч з представником ОДА

15 жовтня 2020 року в приміщенні адмінбудинку Переріслянської сільської ради ОТГ відбудеться зустріч із заступником директора департаменту – начальником управління організації медичної допомоги населенню та медицини катастроф Дзьомбаком Володимиром Богдановичем, який призначений куратором Переріслянської ОТГ на 2021 р.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

В ЧЕТВЕР 15 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ О 13.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

Двадцять перша сесія Переріслянської сільської ради ОТГ

У вівторок  29 вересня 2020 року о 16.00 годині, в приміщенні клубу села Фитьків Переріслянської ОТГ, відбудеться двадцять перша чергова сесія  Переріслянської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

В П'ЯТНИЦЮ 11 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

До уваги жителів Переріслянської ОТГ!

З 09.08. по 29.08. проводиться зміна в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, зокрема: ОЗОВ «Карпатські мрії» (с.  Микуличин, Яремчанської міської ради), «Перлина Карпат» (с. Вигода, Долинського району), «Перлина Придністров’я» (с. Михальче, Городенківського району). Процес оздоровлення дітей відбуватиметься з дотримання карантинних норм, передбачених Постановою головного державного санітарного лікаря від 30.07.2020р. №43.

Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на посаду  завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та охорони праці – 1 (одна) особа.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

26 червня 2020 року о 14.00 годині У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.