Перевірте себе у Державному реєстрі виборців!

Стартувала нова виборча кампанія: 31 березня 2019 року український народ обиратиме Президента України. Попередні списки виборців з'являться на виборчих дільницях 23 березня.

18 лютого о 10.00 год. Переріслянською сільською радою ОТГ спільно з представниками Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА та БО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», у адмінбудинку Переріслянської сілььської ради ОТГ, буде проведена робоча зустріч з метою підвищення ефективності виконання державної політики з протидії торгівлі людьми.

Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади ПОВТОРНО оголошує конкурс на посади:

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

У СЕРЕДУ 30 СІЧНЯ 2019 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на посади:

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ - результати голосування

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади, керуючись Положенням про громадський бюджет Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки, повідомляє наступне: 1. За підсумками голосування – встановлено: