Про припинення пільг інвалідам по зору I, II груп

У зв’язку з відсутністю коштів у бюджеті Переріслянської сільської ради ОТГ на відшкодування витрат для надання 50 % пільги інвалідам 1-2 груп по зору на тверде паливо, теплопостачання, природний газ та електроенергію та на виконання  постанови КМУ від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов КМУ”, якою внесені зміни до „Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” про призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива без урахування пільг, сектор у справах дітей, праці та соціального захисту населення  інформує, що  надані 50 % пільги   інвалідам 1-2 груп по зору на тверде паливо, теплопостачання, природний газ та електроенергію з 1 травня 2016 року відшкодовуватися із бюджету ОТГ не будуть.

27 червня 2018 року о 14.00 год. засідання виконавчого комітету Переріслянської ОТГ

У середу 27 червня 2018 року о 14.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбудеться засідання виконавчого комітету Переріслянської ОТГ.  Запрошуємо всіх членів виконавчого комітету взяти участь у засіданні.

Засідання молодіжної ради

19 червня 2018 року о 11:00 год. у приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбудетьсязасідання молодіжної ради.

Навчання з написання проектів

07 червня 2018 року о 10:00 год. у приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбудеться навчання з написання проектів, яке проводитиме Ігор Мельничук, радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування.

Засідання молодіжної ради

06 червня 2018 року о 12:00 год. у приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбудеться засідання молодіжної ради.

29 травня 2018 року о 14:00 год засідання виконавчого комітету Переріслянської ОТГ

У вівторок 29 травня 2018 року о 14.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбудеться засідання виконавчого комітету Переріслянської ОТГ.  Запрошуємо всіх членів виконавчого комітету взяти участь у засіданні.