05 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ О 14.00 ГОД. ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ

У П'ЯТНИЦЮ 05 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс

Танцювальний гурток

ОГОЛОШЕННЯ Переріслянська сільська рада ОТГ повідомляє про те, що художній керівник Переріслянського будинку культури Войчак Галина Степанівна буде проводити уроки танцю з 08 вересня 2018 року по СУБОТАХ та НЕДІЛЯХ.

03 вересня 2018 року о 15.00 год. засідання виконавчого комітету Переріслянської ОТГ

У понеділок 03 вересня 2018 року о 15.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбудеться засідання виконавчого комітету Переріслянської ОТГ.  Запрошуємо всіх членів виконавчого комітету взяти участь у засіданні.