Ляльковий театр в бібліотеці

Сьогодні сільська бібліотека – це не тільки місце в якому можна почитати книжку, це ще й - величезний простір для виховання творчої особистості. Мені, як завідуючій бібліотекою, хочеться щоб тут було цікаво, тому й вирішила створити ляльковий театр.

Оголошено конкурс

30 липня 2018 року о 14.00 год. засідання виконавчого комітету Переріслянської ОТГ

У понеділок 30 липня 2018 року о 14.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбудеться засідання виконавчого комітету Переріслянської ОТГ.  Запрошуємо всіх членів виконавчого комітету взяти участь у засіданні.