Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на посади головного спеціаліста, адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Переріслянської сільської ради ОТГ – 5 (п’ять) вакантних посад.Фото без опису

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років, вміння працювати на комп’ютері, декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування за 2018 рік.

На посаду будуть призначені особи на конкурсній основі, які успішно складуть іспити із знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги», а також нормативні документи, що стосуються сфери надання адміністративних послуг, укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що регулюють розвиток відповідної сфери (галузі) управління.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- особову картку;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу та/або електронну адресу:

78420, вул. Січових Стрільців, 21, село Перерісль, Надвірнянський район, Івано-Франківська область

е-mail: rada-pererislj@ukr.net

тел. для довідок: (03475) 6-44-95