ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У п'ятницю 14 травня 2021 року о 14.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Переріслянської сільської ради. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

П'ята чергова сесія Переріслянської сільської ради ОТГ

У четвер 08 квітня 2021 року о 13.00 годині, в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, відбудеться п'ята чергова сесія  Переріслянської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У четвер 25 березня 2021 року о 15.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Переріслянської сільської ради. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.

Прийом громадян представником Пенсійного фонду України

В четвер 18 лютого 2021 року в громадській приймальні відділу ЦНАП Переріслянської сільської ради, за адресою село Перерісль, вул. Січових Стрільців, 20, відбудеться прийом громадян представниками Надвірнянського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України.

КОЛЕГІЯ!!!

26.02.2021 року о 15.00 год. відбудеться розширена колегія за участі працівників апарату Переріслянської сільської ради, директорів ліцеїв, директорів закладів дошкільної освіти, директорів комунальних закладів Переріслянської сільської ради.