У селі Волосів вшанували легендарного сотника Армії УНР січового стрільця Франца Бориса

28 лютого в селі Волосів Переріслянської ОТГ Надвірнянського району відбулось вшанування пам`яті односельчанина, славного командира кавалерійського дивізіону розвідки Січових стрільців Франца Бориса, якому в минулому році на фасаді Волосівського ліцею відкрили меморіальну таблицю.

Активна молодь змінює країну – активна молодь змінює громаду!

Вся Україна переживає справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, культурних заходів, стартапів та бізнесових ідей. Усе це стало можливим завдяки активній позиції нашого молодого покоління, його природній адаптації до актуальних світових процесів.

НОВА ПРОФЕСІЯ – ПАТРОНАТНИЙ ВИХОВАТЕЛЬ

Практично щодня ми зіштовхуємось із жахливими випадками жорстокого поводження відносно дітей. Їх залишають самих вдома на кілька діб, морять голодом, недоглядом доводять до захворювань та інвалідності…зазвичай, ці випадки виявляються: сусідами, соціальними службами, поліцією, медиками. Що далі? Далі, дітей можуть вилучити до притулків, інтернатних закладів, дитячих будинків. Дитина зі звичних умов, нехай навіть і плачевних, опиняється в закладах фактично закритого типу, серед таких же дітей. До слова, заклади інтернатного типу в найближчі роки повинні припинити свою діяльність. Їх місце займуть фостерні сім’ї – сім’ї патронатних вихователів.

НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ” РОЗПОЧАТО!

14 лютого стартує відбір учасників на ключову програму Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну» для молодих державних службовців, активістів громадського сектору, соціальних підприємців та представників медіа.

Механізм надання субсидій у грошовій формі

За результатами наради, яка відбулась 13.02.2019 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господаврства України, враховуючи п. 2.9. протоколу наради - Переріслянська сільська рада ОТГ повідомляє про зміни механізму виплати житлових субсидій.

Відзнаки за активну участь у процесах українського державотворення

Грамотами Івано-Франківської обласної ради за активну участь у процесах українського державотворення та ювілейними відзнаками з нагоди 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки нагороджені активні жителі Прикарпаття, патріоти нашого краю.

Торгівля людьми – сучасне рабство

18 лютого 2019 року в адмінбудинку Переріслянської сільської ради відбулася робоча зустріч спільно з представниками  БО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» Наталією Козакевич та Людмилою Ковальчук,  управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА Лідією Яцюк та Надвірнянського бюро правової допомоги Людмилою Туєшин, з метою підвищення ефективності виконання державної політики з протидії торгівлі людьми та активізації роботи у цьому напрямку. Виконавчий директор БО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» Наталія Козакевич поділилася своїм багаторічним досвідом роботи.