УВАГА!!! Штормове (метео) попередження

Управління з питань цивільного захисту ОДА повідомляє, що 23 жовтня ввечері та впродовж доби 24 жовтня по Івано-Франківській області очікуються сильні опади, посилення північно-західного вітру 25-30 м/с.

Переріслянську ОТГ відвідали регіональні координатори Програми «U-LEAD з Європою»

19 жовтня 2018 р. відбулася зустріч представників Програми «U-LEAD з Європою» Романа Матвійчука та Олега Білоуса з керівництвом, депутатами та апаратом Переріслянської сільської ради ОТГ.

ФЕСТИНИ "ПЕРЕВЕСЛО ПІСЕНЬ"

Щоби любові зернятко воскресло, Щоб роду струменіло джерело. Ожило у Фитькові "ПЕРЕВЕСЛО", Традицій славних чарівне зело.

Обласний конкурс "Краща бібліотека 2018"

До ювілейного Всеукраїнського дня бібліотек 26 вересня 2018 року члени журі обласного конкурсу «Краща бібліотека 2018 року» розглянули надіслані на другий етап портфоліо бібліотек-учасниць – переможців першого етапу конкурсу.

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня бібліотекарі України відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Визнання важливості бібліотек в сучасному громадянському суспільстві свідчить про глибоку повагу до культури, освіти, духовних надбань поколінь та інтелектуальне майбутнє нації.

28 вересня на базі Переріслянського ліцею відбулася акція- флешмоб до дня усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім’ї, любові і достатку. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки.

Проведення безкоштовних комплексних занять з фізики

Кафедра фізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу для учнів 10-11-их класів та випускників інших закладів освіти з метою надання допомоги для професійної орієнтації вступникам на основі повної загальної середньої освіти у поглибленому вивченні навчального матеріалу курсу фізики за програмою закладів загальної середньої освіти започатковує з 1 жовтня 2018 року проведення безкоштовних комплексних занять з викладом теоретичного змісту окремих тем курсу з відповідними демонстраціями; методичні підходи до розв’язування задач, що сприяють закріпленню теоретичного матеріалу і глибокому його розумінню, а також виконання відповідних лабораторних робіт.

У Перерослі урочисто відкрили меморіальну таблицю юним сміливцям

31 жовтня 1953 р. група юних патріотів с. Перерісль виготовила національний прапор і підняла його у центрі села навпроти адмінприміщення сільської ради. Восьмикласники місцевої школи – 4 хлопці і 3 дівчини, пасучи корів на вигоні села, зініціювали такий патріотичний крок. Здійснили задум увечері, повісивши прапор на стовп, на якому цілодобово «вів пропаганду» гучномовець-брехунець.