Про результати виконання Програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» станом на 01.12.2018 року

Держпродспоживслужбою Івано-Франківської області продовжується виконання регіональної цільової Програми «Дітям Прикарпаття - якісне харчування».  Так, станом на 01.12.2018 року  відібрано для досліджень  харчові продукти в  338 закладах  (із 669 шкільних навчальних  та 295 дошкільних дитячих закладів, що діють на Прикарпатті, і в яких  організовано харчування близько 400 тисяч дітей).

Переріслянська сільська рада ОТГ – переможець IX обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

05 грудня 2018 року у залі засідань Івано-Франківської обласної ради відбувся захід з нагоди Дня місцевого самоврядування, на якому було нагороджено кращих представників місцевого самоврядування, а також переможців IX обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Атестація працівників закладів культури

03 грудня 2018 року в приміщеніі залу засідань Переріслянської сільської ради ОТГ проведено чергову атестацію працівників Комунального закладу культури "Переріслянський центр культури і дозвілля" з метою об'єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників галузі, виходячи з результатів роботи для визначення можливості їх професійного та посадового рангу.

Міжнародний день інвалідів

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Тому цей День – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед особами з інвалідністю, які потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Особи з інвалідністю – не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

Про недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території області

26 листопада 2048 року відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Савки М.М.

Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи – розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.