Збільшено «декретні» і виплати одиноким матерям

1 липня в Україні зріс прожитковий мінімум. Відповідно, прив'язуючись до нього, збільшились і соціальні виплати. Тепер розмір максимальної допомоги безробітним тепер становить 8028 гривень. З 1 липня прожитковий мінімум зріс з 1853 гривень до 1936 гривень. Відповідно всі соціальні виплати, які прив'язані до нього, теж збільшаться.

«Петрівчані забави в с.Гаврилівка» Переріслянської сільської ради ОТГ

Вже не вперше Комунальний заклад культури «Переріслянський центр культури і дозвілля» Переріслянської сільської ради ОТГ організовує та проводить в населених пунктах, які належать до складу Переріслянської об`єднаної громади, фольклорні, обрядові свята, та святково-розважальні концертні програми. Одним із таких яскравих свят в ОТГ стали «ПЕТРІВЧАНІ ЗАБАВИ», яке відбулось в с.Гаврилівка 12 липня в день християнського свята Верховних Апостолів Петра і Павла.