В Гаврилівській бібліотеці  відбулася духовна година "Вчитель людяності" про Блаженного Симеона Лукача

В Гаврилівській бібліотеці відбулася духовна година "Вчитель людяності" про Блаженного Симеона Лукача

6 травня, в день свята Великомученика Юрія Переможця і неділю Самарянки, з благословення пароха села Гаврилівки о. Романа Григораша та за сприяння Молодіжної парафіяльної спільноти Божої любові в приміщенні Гаврилівської сільської бібліотеки відбулася духовна година "Вчитель людяності".

Гаврилівською бібліотекою організоване свято матері "Матусю, сонечко моє..."

Мама, мамочка, матуся...  Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша. Мама — основа всіх основ. Мама народжує і виховує дитину, плекає, оберігає від біди і горя, турбується увесь вік за свою дитину, переймається її болем навіть на відстані.

ІДЕЇ ДЛЯ НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ

У зв’язку з тим, що Переріслянська сільська рада ОТГ пише проекти для участі у конкурсах, а також для розширення пріоритетів, просимо активних жителів ОТГ взяти участь у опитуванні проблемних питань Переріслянської ОТГ та можливі шляхи їх вирішення, які в майбутньому могли б стати темами грантових проектів.

У Гаврилівській бібліотеці проведений вечір-реквієм до 32 річниці Чорнобильської трагедії "Чорнобиль б’є у наші серця"

На 32 роки віддалилися ми від трагічного квітневого дня 1986 року. Трагедія Чорнобиля спричинила значні економічні, медичні, екологічні, морально-політичні наслідки для України, Білорусії, Росії та багатьох країн Європи.