Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області станом на 15.03.2018 року

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області інформує, що агрометеорологічні умови для перезимівлі озимих зернових культур, багаторічних трав та плодових дерев станом на 15 березня задовільні.

Акція "Чисте довкілля"

17 березня 2018 року активісти с. Перерісль, які намірені створити товариство рибалок, організували толоку в лісі, в урочищі «Поломи». Організатором толоки був Угринчук Василь Олексійович. Небайдужі мешканці, які активно працювали з 10 до 16 години, провели чистку берегів від сміття, загущення кущів, озеро від хламу та гілля.

Депутати за роботою

16 березня 2018 року у приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення

Представники Переріслянської ОТГ взяли участь у навчанні щодо написання проектів

13 березня 2018 року представники Переріслянської ОТГ взяли участь у навчанні щодо написання проектів, організованому Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування, яке  відбулося в селищі Делятин

Вимоги до суб?єктів господарювання при здійсненні торгівлі насінням та садивним матеріалом

Щодо випадку АЧС в Чернігівській області

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендує суб’єктам господарювання,  які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней, утриматись від господарських зв’язків із підприємствами, що працюють на території, де зафіксовано випадки африканської чуми свиней.

Привітання з 8 березня

Улюблені подруги, Колеги і друзі, З весняною порою Вас вітаю я, Хай радість і посмішки, Даровані долею, Зігріють щастям непевним, Чарівною весною. Нехай вам, мої колеги, У весняне свято дам, Теорію стратеги, Розпишуть за віршами. Нехай день 8 Березня, Вам обернеться казкою, А сонце і світіння Обдарує пекучої ласкою, Щоб ви і ваші почуття, Цвіли і розпускалися, А всі мрії по життю, Реально б збувалися.