Світлина від Волосівський будинок культури та сільська бібліотека- філія.22 січня в рамках заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України в бібліотеці с. Волосів була представлена історично-книжкова виставка “Від історичної злуки – до омріяної злагоди”, біля якої була проведена історична година – єднання "Нездоланна сила єдності народу".

З метою патріотичного виховання, почуттів, поваги до державних свят та намагання викликати інтерес до вивчення історії України.
Користувачі бібліотеки ознайомилися з історією виникнення державних символів України: прапора, герба, використовуючи цікаві факти відеоматеріалів. З гордістю за Україну всі присутні в залі виконали державний гімн. На заході у виконанні Юлії Передерій, Олега Оперука, Вікторії Багайлюк,Тетяни Тимків, Анастасії Бариляк, Софії Синюк,Ілони Бегметюк прозвучали вірші “Моя Україна-вільна країна”, усіх присутніх до глибини душі зворушило відео "Соборнісь , як це було?"
"Ми живемо в незалежній і суверенній країні. Але шлях до нашої незалежності був дуже довгим і тернистим. Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу", - наголосили організатори заходу.
На завершення заходу усі присутні в залі навколо книжкової виставки зробили живий ланцюг в знак єднання нашої держави.