Фото без опису6 червня 2018 року, Переріслянська ОТГ офіційно отримала землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаної територіальної громади.

За участю першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки, начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Руслана Копчі, Переріслянського сільського голови ОТГ Івана Мельника, а також голів Брошнів-Осадської, Ланчинської, Нижньовербізької, Дзвиняцької та Витвицької об’єднаних громад підписали документи про передачу землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

На важливості для об’єднаних громад цієї урядової ініціативи акцентують увагу і представники експертного середовища. Адже отримання цих земель збільшує ресурси громади.