Відбувся семінар-навчання з реалізації екологічного проекту «Менше сміття-краще життя!»

Дата: 22.05.2018 11:36

Заступники Переріслянського голови ОТГ Василь Непеляк та Василь Гринчак взяли участь у  семінарі-навчанні з реалізації екологічного проекту «Менше сміття-краще життя!», який відбувся в приміщенні Надвірнянської РДА.

Реалізація цього проекту здійснюватиметься трьома етапами:
- розроблення плану заходів щодо проведення загальнодержавної кампанії з питань управління відходами;
- утворення робочих груп у місцевих органах виконавчої влади, органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, основними завданням яких є підготовка пропозицій до Національного плану управління відходами з урахуванням особливостей взаємодії та співробітництва в системі місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.
- підвищення рівня поінформованості заінтересованих сторін шляхом проведення інформаційно-просвітницьких кампаній, виконання програм інформування громадськості та консультаційних заходів з метою роз’яснення вимог законодавства щодо управління відходами, усвідомлення переваг мінімізації обсягів утворення відходів, забезпечення екологічно безпечного поводження та впровадження належної практики управління відходами.

Основними завданнями семінар-навчання було визначення та роз’яснення ключових проблем розвитку управління відходів в Україні на інноваційних засадах, визначення пріоритетних напрямків діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.