Відбувся турнір з міні-футболу на Кубок Переріслянської ОТГ серед учнів 8 – 11 класів.

Дата: 20.05.2018 20:55

18 травня 2018 року на базі Переріслянського ліцею, на стадіоні із штучним покриттям, відбувся розіграш Кубку Переріслянської ОТГ з міні-футболу серед учнів 8–11 класів.

У ньому взяли участь представники Волосівського, Переріслянського та Фитьківського ліцеїв.

Під звуки Гімну України капітани команд підняли Державний прапор.

Турнір відкрив Переріслянський сільський голова ОТГ Іван Мельник, який звернувся до присутніх з вітальним словом. Також привітав учасників начальник відділу освіти,  молоді, спорту, культури  та туризму Переріслянської ОТГ Іван Криска.

А потім розпочалося футбольне дійство. Гравці команд розпочали матчі гаслом «Слава Україні!» «Героям Слава!».

Загалом відбулося три зустрічі, які завершилися з такими результатами:

команда Фитьківського ліцею – команда Волосівського ліцею — 3:2

команда Волосівського ліцею – команда Переріслянського ліцею — 0:4

команда Переріслянського ліцею – команда Фитьківського ліцею — 1:1.

За різницею у кількості забитих і пропущених м’ячів переможцем стала команда Переріслянського ліцею.

І ось наступає хвилююча мить – нагородження переможців. Цю почесну місію доручили виконати заступнику голови Переріслянської ОТГ Василю Непеляку та начальнику відділу освіти,  молоді, спорту, культури  та туризму Переріслянської ОТГ Івану Крисці.

Також було визначено й кращих футболістів за амплуа.

Переможці змагань отримали медалі та грамоти.

Азарт і молодечий запал був притаманний гравцям всіх команд, як і їх наставникам – директорам  ліцеїв та вчителям фізичного виховання.