Христос Воскрес – радійте нині. Христос Воскрес – Воістину Воскрес!

Дата: 15.04.2018 14:03

Віддзвеніли Великодні свята. Та в пам’яті обов’язково збережуться ці світлі радісні дні, коли природа пробуджується, вітаючи воскреслого Христа, а церковні дзвони не змовкають ні на мить.

В той час 15 квітня в с. Волосів сонячна погода змусила багатьох вірян церкви залишитись після богослужіння та подивитися на театралізоване дійство «Воскресіння Христове». Церковне подвір’я розквітло вишиванками, дитячими посмішками, увінчувалось радістю дорослих і малюків. Чудове свято провели керівники культури. Усе відбувалось під духовним покровительствомотця Степана. Організатори впродовж усього Великого посту, як здавна заведено, розучували із своїми вихованцями гаївки, великодні танці, вкладали у дитячі серденька маленькі зернинки любові, які розквітли і переросли у яскраве і радісне свято Воскресіння Христового. Ведучі Станчук Людмила та Угринчук Уляна.

З великим старанням  ролі Діви Марії  зіграла Ірина Гикавець, а  ролі чарівної весни була Бариляк  Анастасія. Наймолодші учасники виконали театралізований перфоменс “У кошику”. Чудовим завершенням стали  Великодні гаївки „А вже весна скресла…”, „Подоляночка», „Вербовая дощечка”, „Ми кривого танцю йдемо”, "Ой, сходіться, дівчаточка",  «Жучок»,» Ой, нумо, нумо заплетемо шума», «Огірочки зелененькі». В гаївках брали участь діти різного віку. Великоднє дійство подарувало волосянам позитивні емоції та хороший святковий настрій.

Радіймо Христовому Воскресінню, яскравому весняному сонцю, любімо свої традиції. Не даймо загубитися нашим культурним цінностям.