ДОТАЦІЇ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ ТА МОЛОДНЯКУ

Дата: 23.04.2018 12:02

Дотації за утримання корів та молодняку надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання, зростаючи залежно від віку молодняку у розмірі:

- за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

- за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

- за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ необхідно громадянам подати СТАРОСТАМ  Переріслянської сільської ради ОТГ за місцем знаходження господарства, чи безпосередньо у Переріслянську сільську раду ОТГ, КОПІЇ ТАКИХ ДОКУМЕНТІВ:

- паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

- паспорта громадянина України;

- довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб-власників тварин.

Для уникнення непорозумінь при поданні документів на отримання дотації власники тварин мають дотримуватися вимог законодавства України.