"Знай, люби, бережи" - усе про птахів.

Дата: 23.04.2018 08:42

Невід’ємною частиною природи є птахи.

У лісі, на луках, у полі, в парку, саду, біля житла — скрізь вони привертають нашу увагу. Ми спостерігаємо, як одні з них у пошуках їжі стрибають по землі, інші — обстежують гілки й стовбури дерев. Ми милуємося їх польотом, формою тіла, красою оперення, дивуємося з їхньої поведінки. Не можемо уявити собі лісу без співу птахів, нас зачаровує пісня солов’я, жайворонка, навіть тихеньке тенькання якоїсь непомітної серед рослинних хащів пташки радує нас, створює добрий настрій.

З нагоди Міжнародного Дня птахів в Гаврилівській бібліотеці з учнями четвертих класів було проведено ігри - змагання "Хто швидше зможе відповісти? ", "А чи знаєте ви?", "Най, най, най..." та бліц-вікторину "У пташиному царстві".  Працівники бібліотеки розповіли про цікаві факти з життя птахів. Присутні активно відповідали на питання вікторини, відгадували загадки, розповідали народні прикмети, прислів’я про птахів. Також мали змогу дізнатися які є види птахів, які птахи перші приносять звістку про весну, та які є справжніми помічниками людини. Вони знищують неймовірну кількість комах, які можуть завдавати шкоду деревам та сільськогосподарським посівам. Тож шануймо та бережімо наших пернатих друзів та помічників.