в Мінрегіоні відбулась Всеукраїнська відео-конференція

Дата: 25.04.2018 08:00

24 квітня 2018 року Переріслянський сільський голова ОТГ Іван Мельник взяв участь у Всеукраїнській відео-конференції з питань ДФРР та субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад проведеній Мінрегіоном.

У відео-нараді взяли участь представники Івано-Франківської області, зокрема заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Паранюк, директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, очільник правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Довірак, директор департамент ЖКГ ОДА Володимир Рачкевич, керівники ОТГ, а також працівники виконавчих комітетів територіальних громад.

Представникам територіальних громад області розповіли про особливості підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку.