Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 5 листопада 2020 року

Дата: 05.10.2020 12:53

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2186 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.перерісль, вул. Молодіжна, для Мазуренка Олега Олександровича.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні сільської ради села Перерісль Переріслянської сільської ради ОТГ о 14 год. 05.11.2020 р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 02.11.2020 р.