ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДПТ ВІДБУДУТЬСЯ 19.10.2020

Дата: 18.09.2020 13:30

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1970 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул. Молодіжна, для Гаманюка Андрія Івановича.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні села Фитьків Переріслянської сільської ради ОТГ о 14 год. 19.10.2020 р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 15.10.2020 р.