ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДПТ ВІДБУДУТЬСЯ 13.04.2020

Дата: 11.03.2020 16:17

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення таких питань:

• про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1888 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул.І.Павликевич, для Балабан Віктоії Володимирівни.
  • про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1520 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул.Мазепи, для Косюк Оксани Василівни.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні села Фитьків Переріслянської сільської ради ОТГ о 14 год. 13.04.2020р. Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 10.04.2020 р.