ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДПТ ВІДБУДУТЬСЯ 04.03.2020

Дата: 04.02.2020 15:54

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення таких питань:

• про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1545 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Гаврилівка, вул.Довбуша для Крук Мар'яни Володимирівни.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні адмінбудинку с.Гаврилівка Переріслянської сільської ради переріслянської ОТГ о 14 год. 04.03.2020р. Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 28.02.2020 р.