ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДПТ ВІДБУДУТЬСЯ 28.02.2020

Дата: 29.01.2020 13:10

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення таких питань:

• про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1308 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Перерісль, вул.Грушевського для Бакоти Володимира Володимировича.
  • про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1581 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Перерісль, вул.Молодіжна для Варварук Оксани Михайлівни.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Переріслянської сільської ради переріслянської ОТГ о 14 год. 28.02.2020р. Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 26.02.2020 р.