ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДПТ ВІДБУДУТЬСЯ 23.12.2019 Р

Дата: 27.11.2019 11:57

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення таких питань:

• про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,0878 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул.Молодіжна для Несторак надії Івановівни.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Фитьківської сільської ради переріслянської ОТГ о 14 год. 23.12.2019р. Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 19.12.2019 р.