Переріслянська сільська територіальна громада

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 24 листопада 2020 року

Дата: 23.10.2020 09:39

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1609 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Перерісль, вул. Молодіжна, для Гринчак Марії Іванівни.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, в селі Перерісль по вул. Січових Стрільців, 21

о 14 год. 24.11.2020 р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 23.11.2020 р.