Приміщення Гаврилівського ліцею, реконструйоване у рамках президентської програми «Велике будівництво»

Дата: 01.09.2020 18:00

Сьогодні, у День знань, у Переріслянській об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили реконструйований у рамках проекту «Велике будівництво» Гаврилівський ліцей.
Участь у заході взяв голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, керівники структурних підрозділів ОДА, працівники освітнього закладу.

Керівник області привітав педагогів та учнів ліцею із відкриттям оновленого приміщення та побажав їм успішної роботи і здобуття нових знань.

«Сьогодні у рамках проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, ми відкриваємо для учнів другий в області освітній заклад, - зазначив Віталій Федорів. -  Проєкт дозволив нам спільно з громадою створити комфортні умови для навчання для ліцеїстів та роботи освітян».

За словами директора закладу Івана Приймака, на сьогодні у ліцеї навчаються 334 учні. У закладі працює  43 педагогічні працівники. Здобувачі освіти Гаврилівського ліцею мають хороші результати на районних та обласних конкурсах, олімпіадах.

«Завдяки «Великому будівництву» проведено капітальний ремонт закладу освіти за програмою енергозбереження. Облаштовано пандус та центральний вхід, відремонтовано дах із утепленням на  двох корпусах, утеплено  фасад, замінено вікна та двері, підлогу у спортивному залі, проведено ремонт сходових на аварійних виходах», - розповів директор ліцею.

Детальніше про хід спорудження об’єктів в Івано-Франківській області за проектом «Велике будівництво» за посиланням https://t.me/budivnyctvo