Фото без описуУ зв’язку із зростанням  захворюваності на коронавірусну інфекцію, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засідання прийняла рішення щодо оновлення  рівнів  епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах України  (протокол № 24  від 20.08.2020 р.).

 

Так, з 00:00 години понеділка 24 серпня 2020 року в Івано-Франківській області встановлено :

- «червоний» рівень епіднебезпеки – в м. Коломия, Городенківському, Косівському та Тисменицькому районах;

-  «помаранчевий»  рівень епіднебезпеки – в м.м. Івано-Франківськ,  Бурштин;

Калуш; Богородчанському, Калуському, Коломийському та Надвірнянському районах;

-  «жовтий»  рівень епіднебезпеки – в м. Яремче, Верховинському, Галицькому, Долинському, Рогатинському, Рожнятівському, Снятинському та Тлумацькому районах.

Новий розподіл на зони залишиться в силі 14 днів.

Своєю чергою 21 серпня 2020 року відбулось позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській ОДА.

В підсумку роботи було прийнято ряд важливих рішень, зокрема про підготовку лікувальних закладів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення області щодо обов’язкового виконання карантинних норм, забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно до рівнів епідемічної небезпеки, визначених  постановою КМУ від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами),   та інші.

 

Тож Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області спільно з підрозділами Національної поліції продовжать щоденний моніторинг  підконтрольних об’єктів щодо дотримання протиепідемічних та карантинних вимог.

 

Закликаємо краян та суб’єктів господарювання:   повідомити про порушення протиепідемічних правил або отримати консультацію можна в Головному управлінні Держпродспоживслужби  в області за  тел. 0342-51-13-89, 52-83-98,  або  в районних, міських управліннях, відділах  (адреси та контактні телефони  - за посиланням).