Переріслянська сільська територіальна громада

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 21.08.2020 13:22

День Незалежності - це свято пам’яті про наших предків, які творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям Небесної сотні, це невимовний біль за втраченими на Сході України українськими воїнами і добровольцями, які ціною власних життів захищали територіальну цілісність, державність, суверенітет нашої держави.

А ще це день, коли варто серйозно задуматись про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією…

Дорога громадо, в цей важкий час епідемії, бажаю, в першу чергу, всім міцного здоров'я.

Хай в кожного буде злагода, сили та натхнення, успіх у роботі на благо нашої країни!

Нехай розум, згуртованість і любов до рідного краю об'єднають нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.

Миру всім нам та процвітання нашій Державі!