Безпека людини – понад усе! Декілька порад під час світової пандемії коронавірусу

Дата: 12.05.2020 09:23

На базі Урядового контактного центру працює цілодобовий сервіс доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.
На «гарячій» лінії:
– надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства,
– надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.
Оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства. Тобто у разі потреби людина отримає практичну інформацію, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи проблеми.

Також у поданій нище інфографіці визможете знайти інші номери служб, які готові допомогти потерпілим від насильства.