Наймиліше і найзворушливіше свято – День матері

Дата: 10.05.2020 08:56

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни.

Одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожної людини, яка живе та ходить по землі – День Матері.

Це свято відзначається в нашій країні у другу неділю травня.

В народах вшанування матері були присутні завжди, однак саме офіційне свято існує трохи більше 100 років.

День матері – найзворушливіше свято, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все розуміє, пробачає, завжди приголубить і безкорисливо любитиме, незважаючи ні на що.

Звідки в нас натхненна віра в те, що мама нас захистить, першою прибіжить на допомогу і завжди радітиме нашим успіхам? Звісно, ця віра з’явилася з тієї миті, коли ми прийшли на світ.

Коли наша дорога матуся подарувала нам життя і дала можливість побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травичкою, проявити себе у цьому світі.

Мати – найрідніша людина. Теплі дотики маминих рук – найніжніші, колискова – наймилозвучніша, а слова – найласкавіші.

Здавна, місяць травень також вважають місяцем Пречистої Діви Марії.