Позитивні результати децентралізації

Дата: 22.11.2019 17:01

У рамках проведення реформи з децентралізації в Україні спостерігається розвиток територій у різних регіонах.

Об’єднані територіальні громади отримали платоспроможні місцеві бюджети, можливість самостійно вирішувати інфраструктурні питання населених пунктів: утеплення, ремонт шкіл, реконструкція дитячих садочків, відкриття ЦНАПів, тощо.

Після об’єднання велику увагу в Переріслянській об'єднаній територіальній громаді приділили розвитку сільських територій, які з 90-х років минулого століття перебувають у критичному стані.

Так, за кошти інфраструктурної субвенції, серед інших, Переріслянською сільською радою ОТГ реалізовуються проєкти:

- Капітальний ремонт пішохідної кладки через ріку Бистриця Надвірнянська в селі Фитьків Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області;

Роботи з капітального ремонту амбулаторії в селі Перерісль Переріслянської об’єднаної територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Згідно графіку виконання робіт, до кінця 2019 року роботи по вищевказаних проєктах мають бути завершені.