20 листопада - Всесвітній день дитини

Дата: 20.11.2019 15:52

Дитина – дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку треба берегти, цінувати, любити, і тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан, - океан почуттів, емоцій та вражень…

Кожна дитина потребує опіки й уваги, турботи, любові, захисту і постійної підтримки дорослих.

Сьогодні 20 листопада 2019 року працівники відділу у справах дітей та соціального захисту населення  Переріслянської ОТГ спільно із учасниками дитячого колективу БК Перерісль «Хоробрі мандрівники» побували в гостях у ЗДО «Золота рибка» та Переріслянському ліцеї з чарівною казочкою «Червона шапочка». Казка дає нам ключ до розуміння багатьох таємниць. Вона навчила нас відрізняти хороше від поганого, поважати добро, правду і боротися зі злом і кривдою. А ще у нашої казочки щасливий кінець.

Маленькі і дорослі глядачі були у захваті від казкових героїв. Сьогодні на дитячих обличчях були радість і посмішки.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, доброго здоров'я, веселих друзів і казкових подій .

Любімо наших дітей, адже діти – це наше життя, завжди радість, посмішки і любов… Ми віримо у те, що наші спільні дії зможуть допомогти діткам будувати майбутнє, а ми маємо зробити все можливе аби в повній мірі забезпечити їх права та захист.