ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДПТ ВІДБУДУТЬСЯ 28.10.2019 Р

Дата: 27.09.2019 16:18

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2873 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул.Мазепи для Дмитрук Вероніки Миронівни.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні села Фитьків Переріслянської сільської ради ОТГ о 14:00  год. 28.10.2019 р. Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 до 24.10.2019р.