ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДПТ ВІДБУДУТЬСЯ 12.09.2019 Р

Дата: 09.08.2019 11:21

Переріслянська сільська рада обєднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення таких питань:

• про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Гаврилівка, вул.Прикарпатська для Андрусишин Уляни Ярославівни.
  • про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1493 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул.Мазепи для Дмитрука Іллі Івановича.

Громадські слухання відбудуться в залі засідань Переріслянської сільської ради о 14год. 12.09.2019р. Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 до 09.09.2019р.