Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 27.08.2019 р

Дата: 25.07.2019 14:50

Переріслянська сільська рада обєднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення таких питань:

- про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул.УПА для Красілича Романа Дмитровича.

- про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул.УПА для Красілича Олега Дмитровича.

Громадські  слухання  відбудуться  в  залі  засідань  Переріслянської  сільської ради о 14 год.  27 серпня 2019  р. Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 до 23 серпня 2019 р.