ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДПТ ВІДБУДУТЬСЯ 09.12.2019 Р

Дата: 08.11.2019 09:08

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення таких питань:

• про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га для будівництва індивідуального гаражу в с.Перерісль, вул.Січових Стрільців для Ерстенюка Тараса Васильовича.

Громадські слухання відбудуться в залі засідань Переріслянської сільської ради о 14 год. 09.12.2019р. Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 05.12.2019 р.