14 листопада 2018 року згідно затвердженого графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів заступник начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Ярослав Левкун спільно з начальником Надвірнянського бюро правової допомоги Людмилою Туєшин провели консультування громадян в Переріслянській сільській раді ОТГ.Фото без опису

Також на заході були присутні працівники апарату Переріслянської сільської ради ОТГ зокрема, керуючий справами ОТГ Уляна Дмитрук, начальник відділу загальної, організаційної, кадрової та правової роботи Уляна Яворська.

Керуючий справами ОТГ Уляна Дмитрук у своєму вітальному слові наголосила на важливості проведення спільних заходів з надання БВПД та з представниками об’єднаних громад задля вирішення проблем захисту прав місцевих мешканців.

Заступник начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Ярослав Левкун розповів про специфіку надання безоплатної правової допомоги, яка надається громадянам, що підпадають під дію Закону України «Про надання безоплатну правову допомогу». Він звернув увагу присутніх на актуальність питання щодо забезпечення рівних можливостей доступу до безоплатної правової допомоги мешканцям населених пунктів, що знаходяться у сільській місцевості.

На консультуванні, мешканцям громади, надано роз’яснення щодо приватизації земельної ділянки, прийняття спадщини, оформлення субсидій, сплати аліментів, виїзду дітей за кордон, запобігання домашньому насильству тощо.