ПЕРЕРІСЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Надвірнянського  району Івано-Франківської  області

с. Перерісль вул. Січових Стрільців 21, тел. 64-4-95

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 серпня 2018 року                                                                                                                                            № 68-Р

Про відзначення в Переріслянській

ОТГ 27-ї річниці Незалежності України

На виконання Указу Президента України від 11.04.2018 року № 99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» та  нагоди 100-річчя відродження української державності, враховуючи значення Української революції 1917-1921 років, а також вшановуючи тисячолітню історію національного державотворення:

1. Провести 23 серпня 2018 року офіційну церемонію урочистого підняття Державного прапора України.

2. Організувати в Переріслянській ОТГ урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України та 100-річчя подій відродження української державності.

3. Організувати в сільських бібліотеках тематичні виставки, присвячені 27-ій річниці Незалежності України.

4. Провести покладання вінків і квітів до пам‘ятників та пам’ятних знаків, символічних могил борців за Незалежність України.

5. До участі в заходах залучити працівників закладів дошкільної освіти, працівників ліцеїв, працівників закладів культури.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Переріслянський сільський голова ОТГ                               І.Д.Мельник

СКЛАД

Організаційного комітету з підготовки до проведення 27-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України

23-24.08.2018року

1. В.І.Гринчак  – заступник голови, голова організаційного комітету;

2. І.М.Криска -  начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму;

3. Х.Б.Бойчук – головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму;

с.Перерісль:

- А.Угринчук – в.о. директора Будинку культури Переріслянської сільської ради ОТГ

- Г.Насадюк – керівник дитячого зразково-драматичного колективу

- Г.Войчак - художній керівник