«Найкраща в світі, добра, рідна, мила»"

Дата: 15.05.2018 10:13

День матері – одне із найбільш зворушливих свят, адже кожен з нас родом із дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами.

Вшановуючи День матері Гаврилівська сільська бібліотека-філія взяла участь у проведенні літературно-музичного свята "Материнська любов - найсвятіша".  Марія Мельник, завідуюча бібліотекою підготувала інсценізацію «Хвора мама», де учасниками були: Оксана Кейван – мама, Марія Мороз – дочка, Віталія Химинець – спокуса, Павло Одокій та Едуард Гавкалюк – ангели. З уст ведучих Іванни Одокій та Романа Мельника лунали теплі, щирі та прекрасні слова вдячності і любові для найдорожчих у світі матерів - Матері Божої-Діви Марії, матері-неньці України, рідній матусі.

А проведена гра «Вгадай сина чи дочку», де мами із зав’язаними очима повинні були знайти свою дочку чи сина викликами радісні, щирі емоції. Також в бібліотеці представлена виставка «Мама! Найдорожче слово в світі», де користувачі мали змогу ознайомитись.

Отець Роман Григораш, заступник голови ОТГ Василь Гринчак, староста села Василь Грицяк та голова Надвірнянської районної адміністрації адміністрації Олександр Кеніз привітали матерів і подякували всім учасникам за проведене свято.