Прийди на роботу чи на навчання у вишиванці - підтримай свою культуру

Дата: 16.05.2018 16:58

У третій четвер травня (17 травня) відбуватиметься акція«День вишиванки».

День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці одягають вишиванку на роботу, школу чи садочок.

18 травня – це не постійна дата свята, бо постійною датою є третій четвер травня.

Це свято не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день. Важливо, аби День вишиванки завжди відбувався у робочий день, адже в цьому суть акції – свято не заради свята чи параду, а захід, який доводить, що вишиванка – абсолютно органічна частина життя українців, і у вишиванці вони ходять на роботу чи навчання.

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

У зв’язку з цим, пропонуємо усіх небайдужих жителів Переріслянської ОТГ долучитись до акції та одягнути у цей день вишиванку.