Дата: 08.05.2018 09:05

До дня пам’яті жертв Другої світової війни.

В Переріслянській сільській бібліотеці з 8 по 10 травня діє виставка-експозиція «Сторінки історії». На превеликий жаль історія нашого народу трагічна, сповнена постійних втрат "кращих синів" України. Вже ніколи не щезне в пам’яті людській,не піде в забуття  великий подвиг і велика трагедія  нашого народу- його битва ,його перемога над  фашистами. Для України  ціна цієї перемоги – жахлива-мільйони людських життів. День Перемоги – свято  світле і сумне одночасно. Дуже дорогою ціною-мільйони  життів,річок сліз і безліччю покалічених доль. Нам потрібно подякувати ветеранам і живим і померлим – за їхній подвиг. Це допоможи нам вивчити гіркий урок історії і ніколи не повторювати  його. Користувачі  бібліотеки  мають змогу із матеріалами книжкової виставки.