Виїзний захід в громаду фахівцями служби зайнятості

Дата: 17.04.2018 09:34

Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 13.04.2018 року проведено виїзний захід в Переріслянській об’єднаній територіальній громаді. Метою заходу стало: надання комплексних послуг різним верствам населення щодо поінформованості про послуги служби зайнятості, зайняття підприємницькою діяльністю, оволодіння технологіями пошуку роботи, опанування додатковими навичками щодо ефективного ведення сільського господарства та ознайомлення з актуальними вакансіями для подолання наслідків безробіття.

Захід розпочав заступник голови Переріслянської ОТГ Непеляк Василь Дмитрович, який звернув увагу присутніх на важливості питання працевлаштування саме в сучасних умовах, бо повноцінне, щасливе життя може бути тільки коли людина працює, працює творчо, із задоволенням.

Фахівець з профорієнтації Анжела Ментинська проінформувала про особливості місцевого та регіонального ринків праці, про послуги служби зайнятості, про надання профконсультацій, в тому числі із застосуванням профдіагностичного тестування, про можливість проходження профнавчання за сприяння служби зайнятості, про допомогу у виборі професій, в тому числі на базі Івано-Франківського Центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Спеціаліст ознайомила з формами та видами самозайнятості на селі як засобу отримання прибутку, інформувала про можливість започаткування власної справи на селі як додаткову можливість вирішення питання працевлаштування.

Захід тривав у форматі «питання-відповідь» та носив ознайомчий інформаційний характер.